Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 18 października 2024 10:29

Amelia Podraszka z Korsz dwunastą zawodniczką w Polsce w finale turnieju gry 1x1!

Zawodniczka Klubu Piłkarskiego Pomarańcze Korsze, Amelia Podraszka, zdobyła tytuł dwunastej najlepszej zawodniczki w Polsce w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Gry 1x1 Puchar Frugo!
Taka impreza to też okazja - np. do zrobienia sobie zdjęcia z selekcjonerem reprezentacji Michałem Probierzem.

Autor: archiwum klubu

To ogromny sukces dla młodej piłkarki oraz całego klubu, który z dumą podkreśla, że dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć wielkie marzenia, niezależnie od miejsca treningów.

Trenerzy klubu podkreślają, że Amelia jest żywym przykładem na to, że nawet z małego klubu można piąć się na szczyt, realizując marzenia o grze na Narodowym Stadionie. To nie pierwszy sukces tej utalentowanej zawodniczki. Już we wrześniu Amelia wygrała Wojewódzki Turniej Gry 1x1 – Puchar Frugo, prezentując znakomite umiejętności ofensywne oraz skuteczność w minięciu przeciwników, co pozwoliło jej zwyciężyć aż siedmiokrotnie i raz zremisować.

Warto również wspomnieć, że w czerwcu tego roku Amelia, będąc częścią drużyny reprezentującej Szkołę Podstawową w Korszach, zdobyła piąte miejsce w Finale Pucharu Tymbarka – największym turnieju piłkarskim w Europie.